Alaska

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Alaska parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Aliaskoje

Aliaska yra Šiaurės Amerikos šiauriausiame gale. Pagrindinės šalies pramonės sritys yra susijusios su žvejyba, gamtinių dujų ir naftos pramonei, tačiau karinės bazės operacijos ir turizmas taip pat atlieka svarbų vaidmenį valstybės ekonomikoje.

Jie taip pat yra viena iš dviejų Havajų valstijų, nepriklausančių vadinamoms gretimoms Jungtinėms Amerikos Valstijoms.

Būtent dėl ​​šios priežasties, Aliaskos nekilnojamojo turto rinka svyruoja priklausomai nuo šių pramonės šakų.

Aliaskoje nedarbo lygis yra didesnis nei šalies vidurkis, tačiau valstybė skurdo požiūriu yra 8-oje.

Iki 2024 m. Aliaskos darbo rinka padidės maždaug 6% nuo jos pozicijos 2014 m. Tai neabejotinai prisidės prie sveiko nekilnojamojo turto rinkos ir padidins parduodamų nuosavybės akcijų skaičių Aliaskoje.

Nekilnojamojo turto rinka Aliaskoje padarė tam tikrų pokyčių ir ji gyvena per daug teigiamų dalykų, kurie tęsis kelerius ateinančius metus.

Dėl šios priežasties dabar yra laikas pirkti turtą parduodant Aliaskoje. Būsto inventoriaus trūkumas dažnai sukelia būsto vertės didėjimą. Galima tikėtis, kad ši tendencija bus tęsiama iki 2020 m. Nekilnojamojo turto rinkoje Aliaskoje, taigi viskas, kas anksčiau buvo parduota, galėtų geriau vertinti vertę.

Parduodamų objektų pasiūlymas Aliaske yra įvairus. Aliaska turi daug ką pasiūlyti, atsižvelgiant į tai, kad pagal vietovę ji yra didžiausia valstija Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Ankoridžas yra didžiausias miestas Aliaskoje. Ankoridžas yra žinomas dėl savo gražių peizažų, ypač žiemą.

"Anchorage" buvo pavadintas vienu iš 10 geriausių žiemos miestų "Livability". Inkaras yra "Iditarod Trail Dog Sled Race" ir "Alaska State Fair", taip pat sveikos ekonomikos, turtingos pramonės šakos ir subalansuota nekilnojamojo turto rinka.

Antras populiariausias miestas Aliaskoje yra daug mažiau apgyvendintas nei Ankoridžas. Tiesą sakant, tai yra Džona, sostinė Aliaskoje. Juneau hostingas 32 000 žmonių.

"Juneau" yra didesnė namų pardavimo kaina nei Ankoridžas, tačiau ji taip pat turi aukštesnes vidutines pajamas.

Nekilnojamojo turto rinka Aliaskoje yra jos tendencijų

Nekilnojamojo turto rinka Aliaskoje yra vienų šeimos namų, prieinamų 2020 m., Atvejis, o nuomininkai padidins dupleksinių ir daugiabučių namų pastatus.

Dėl to, kad Aliaska yra tokia unikali, tikėtina, kad išoriniai veiksniai netikėtai nepradės veikti.

Aliaska yra graži valstybė, kurioje nuolat auga rinkos ir būsto ekonomika. Jei ketinate įsigyti nuosavybės, parduodamos Aliaskoje, turėtumėte atsižvelgti į visus anksčiau minėtus veiksnius.

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB